Dobierając odpowiednie, indywidualne rozwiązanie dla naszych pacjentów, przeprowadzamy dokładną analizę układu optycznego oka wykorzystując takie urządzenia jak:

– Skaner DNEye® firmy Rodenstock,

– Fundus Kamera – urządzenie do badania dna oka,

– Tonometr bezkontaktowy z pachymetrią – urządzenie eliminujące błąd pomiarowy w wyniku grubszej rogówki niż standardowa,

– lampa szczelinowa z torem wizyjnym,

– foropter cyfrowy,

– urządzenie do topografii rogówki.

Wykorzystaj potencjał swojego wzroku na 100%!

Wykonaj badanie wzroku innowacyjnym skanerem DNEye®, a otrzymasz okulary, w których na soczewki przeniesiono ponad 7 000 punktów pomiarowych z Twojego oka. Jest to jedyne urządzenie na świecie, które posiada taką technologię i umożliwia stworzenie soczewekokularowych najlepiej dopasowanych do Ciebie.

Zoptymalizowane soczewki DNEye® zapewniają następujące korzyści:

– wysoki kontrast widzenia

– najlepsze widzenie nocne

– największe pola widzenia

-naturalne odbieranie kolorów

Dzięki niezwykle precyzyjnemu pomiarowi oka 3D skanerem DNEye® od Rodenstock, mierzymy Twoje oczy jeszcze dokładniej niż dotychczas. Zmierzone wartości biometryczne są zintegrowane z soczewkami. W ten sposób otrzymujesz najbardziej indywidualne i doskonałe soczewki Rodenstock, a tym samym najostrzejsze widzenie wszechczasów.

Dostępne są soczewki jednoogniskowe oraz progresywne.

Wielu kierowców nie czuje się pewnie, prowadząc auto nocą lub w warunkach złej widoczności. W ciemności źrenice ulegają powiększeniu, a promienie światłą załamują się pod innym kątem, co powoduje, że obraz staje się nieostry. Specjalne badanie oczu skanerem DNEye pozwoli na zarejestrowanie i indywidualną korektę tego efektu. Soczewki firmy Rodenstock zapewnią Twoim oczom maksymalną ostrość i kontrast, przede wszystkim w warunkach złej widoczności.

Fundus Kamera- badanie dna oka bez zakraplania

W salonie Doktor Optic posiadamy Fundus Kamerę – jedyne takie urządzenie do badania bez dyskomfortu związanym z zakraplaniem oczu, z możliwością obejrzenia własnego dna oka oraz przesłania wyniku w wersji elektronicznej. Dzięki temu można porównać wyniki teraz i za pół roku/rok. Jest to szczególnie ważne u osób z cukrzycą lub innymi przewlekłymi chorobami.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.