Wykrywanie Zespołu Suchego Oka

Dodano 29.3.2018

Współczesny tryb życia, spędzanie wielu godzin przy sztucznym oświetleniu, przy monitorach przyczynia się do złożonych problemów dotyczących oczu i widzenia.

Gdy dokucza Ci: pieczenie oczu, światłowstręt, rozmywający się obraz, masz zaczerwienione, obrzęknięte powieki, uczucie ciała obcego pod powieką, nadmiernie łzawisz na wietrze może to świadczyć o Zespole Suchego Oka.

 

BY WYKRYĆ ZESPÓŁ SUCHEGO OKA I ZAPROPONOWAĆ ODPOWIEDNIĄ METODĘ LECZENIA PRZEPROWADZAMY:

1. Dokładny wywiad w celu zorientowania się, co szczególnie dokucza pacjentowi i jakie specyficzne dla niego czynniki wpływają na problemy z widzeniem

2. Dokonujemy analizy powierzchni siatkówki w urządzeniu funduskamera ze szczególnym uwzględnieniem wyglądu nerwu wzrokowego

3. Sprawdzamy dysfunkcję gruczołów Meiboma. Przedni odcinek oka wraz z powiekami badamy w lampie szczelinowej z torem wizyjnym z archiwizacją, by w perspektywie czasu odnieść się do zmian, stwierdzić poprawę drożności lub jej brak po zastosowaniu terapii Doktor Optic.

4. Sprawdzamy jakość filmu łzowego urządeniem i-Pen do wykrywania zwiększonej osmolarności filmu łzowego związanej z łagodną, umiarkowaną i ostrą postacią zespołu suchego oka.

Kontakt

22 647 02 71

doktoroptic@gmail.com

Adres

ul. Wałbrzyska 21 

02- 739 Warszawa

LOKAL BEZ BARIER

Napisz do nas